[]

21.11.2020. Velika Gorica. 1. nogometna liga Središte Zagreb Kadeti – 16. kolo: HNK Gorica – NK Lokomotiva. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Kadeti Gorice su u velikom stilu okončali jesensku polusezonu u ‘Prvoj nogometnoj ligi Središte Zagreb’, pobijedili su u 16. kolu visoko s 5:1 Lokomotivu, izravnog konkurenta za najviši plasman. Početak domaće momčadi bio je za suparnika razoran, u početnih 12 minuta tri puta je vratar gostiju vadio loptu iz svoje mreže! Redom su zabijali Matej Godinić u 5. minuti, Marko Rakas u 9. i Ivan Paradžik u 12 minuti za 3:0, bio je to klasični nokaut u prvoj rundi!

Golijadu je u prvoj minuti drugog poluvremena nastavio svojim drugim pogotkom Godinić, a petardu je zaokružio svojim drugim pogotkom Rakas. Počasni pogodak gosti su postigli u posljednjoj minuti.

Gorica (16 10 4 2 38:13 34) je s 34 boda trenutno na 3. mjestu. Goričani su ovog vikenda u posljednjem 17. kolu gosti kod Hrvatskog dragovoljca.

Prva nogometna liga Središte Zagreb Kadeti 2020./2021.– 16. kolo

HNK Gorica – NK Lokomotiva 5:1 (3:0)

Velika Gorica. Gradski stadion. Teren s umjetnom travom. Gledatelja -. Subota, 21.11.2020., 10 sati. Sudac: Tihomir Čunčić (Velika Gorica). Pomoćnici: Ivan Marinčević (Mičevec) i Patrik Deverić (Velika Gorica). Delegat: Ivica Balenović (Zagreb). Strijelci: 1:0 – Godinić (5), 2:0 – Rakas (9), 3:0 – I.Paradžik (12), 4:0 – Godinić (41), 5:0 – Rakas (75-11m), 5:1 – Curman (80).

GORICA: Kovač (od 76. Crnolatec), M.Paradžik, Ćuk, Nezirović (od 76. Malić), Matošević (od 76. Žlebečić), Godinić (od 76. Jančić), Brlek (od 76. Mrvalj), Radočaj (od 61. Kahlina), Cundeković, Rakas, I.Paradžik (od 74. Badrić). Trener: Marko Pancirov.

LOKOMOTIVA: Andrić, Lončar, Knežević (od 44. Vučina), Krivak, Barberić (od 41. Curman), Žgela, Džalto, Kaurić (od 53. Krizmanić), Piškor, Škarec, Drešar (od 67. Penić). Trener: Renato Šaka.