[]

21.04.2021. Lukavec. 4.nogometna liga Središte Zagreb – 23. kolo: NK Lukavec – HNŠK Moslavina (Kutina). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Lukavec ni u trećoj utakmici na svom terenu u proljetnom nastavku prvenstva nije zabilježio pobjedu! U današnjem susretu gosti iz Kutine zasluženo su osvojili bod, igrali su otvoreno tijekom cijelog susreta i propustili su, kao i domaćin, dvije velike prigode za pogodak.

Hitri Šenija je 28. minuti bio sam ispred vratara Lutera, prebacio ga je, ali lopta je završila iznad praznog gola. U drugom poluvremenu Vlajsović je u 77. minuti silovito pogodio gredu. Lukavec je u prvom poluvremenu propustio doći u vodstvo nakon dva ubačaja iz kornera, oba puta lopta je završila izvan okvira vrata. Domaći su pobjedi najbliže bili u sudačkoj nadoknadi kada je Borković iz blizine naciljao suprotni kut, ali lopta je za nekoliko centimetara promašila cilj i završila u golautu.

Kriza rezultata Lukavca se tako nastavlja, u sedam proljetnih utakmica po jedna pobjeda (Zagreb 1:0) i jedan poraz (Rugvica (2:4) te 5 neodlučenih rezultata. U tri utakmice na domaćem terenu tri remija (Odra 0:0, Zelina 1:1, Moslavina 0:0), dva na gostovanju (Ravnice 1:1, Mladost Zabok 3:3). Osvojeno je 8 bodova od mogućih 21.

Drugo mjesto na prvenstvenoj tablici nije ugroženo: 1. Ravnice 57 (23 17 6 0 47:8), 2. Lukavec 49 (23 14 7 2 48:19), 3. Zagreb 42 (12 6 5 37:23), 4. Gradići 41 (23 12 5 6 59:36), 5. Dinamo (OO) 39 (23 11 6 6 46:30), …

4.nogometna liga Središte Zagreb 2020./2021., 23. kolo

NK Lukavec – HNŠK Moslavina (Kutina) 0:0

Lukavec. Igralište: ŠRC Lukavec. Gledatelja: -. Srijeda, 21.04.2021., 17 sati. Sudac: Marin Janković (Karlovac). Pomoćnici: Tomislav Lipošćak (Karlovac) i Tihomir Knezović (Belavići). Delegat: Branko Kušan (Zabok).

LUKAVEC: Luter, Marijan Grdenić, Marko Grdenić (cap)(od 48. Tuka), Kovačić (od 46. Borković), Elez (od 46. Humeljak), Kaurin, Orešković, Konjevod, Gudelj, Puntarić, Krpečanec. Trener: Slaven Batovanja-Gičev.

MOSLAVINA: Kovačić, Šenija (od 88. Slekovac), Korica, Cerovečki (od 73. Milinković), Kostović (od 66. Lončarević), Batarelo, Barišić (od 66. Vlajsović), Kovačević (od 66. Bača), Rekavić, Lončar, Škurla. Trener: Zoran Buinac.