Juniori poraženi od Bosca

[]

U nadoknadi utakmice 5. kola 1. juniorske lige mladi Bikovi ugostili su vršnjake iz zagrebačkog Bosca.

Gosti su bolje otvorili utakmicu i poveli 17:2. Trener Piacun bio je prisiljen pozvati minutu odmora nakon koje i naši mladići prikazuju dio repertoara te serijom 9:4 na mali odmor odlaze s podnošljivih -10 (11:21).

U drugoj četvrtini agresivnim pristupom gosti dolaze do puno oduzetih lopti i kontrama ponovo grade veliku prednost. Uz to pogađaju i nekoliko trica pa je na poluvremenu već +25 u njihovu korist (22:47). U prvim minutama 2. poluvremena pogađaju još nekoliko trica i tu je bio kraj svim nadanjima. S konačnih 54:102 gosti zadovoljniji napuštaju teren, a pred našim mladim nadama je još puno rada i znoja.

The post Juniori poraženi od Bosca appeared first on Košarkaški klub Gorica.