Dječaci U12 do preokreta u dramatičnoj završnici!

[]

GORICA – VUČIĆI WOLFSCUBS  17:15 (3:2, 0:8, 6:6, 8:0)

Mladi Bikovi danas su imali nevjerojatnu utakmicu u Cedevitinom Domu košarke na zagrebačkom Velesajmu.

Otvorili su utakmicu vodstvom 3:2, a zatim lopta do kraja poluvremena nije htjela kroz obruč protivnika. Nakon rezultata 3:10 na poluvremenu uslijedila je izjednačena borba u 3. četvrtini, ali se prednost Vučića nije smanjivala. U zadnjoj dionici puleni Danijela Jukića napokon su proigrali i polako smanjivali zaostatak. Prvo je 4 poena vezao Turkalj, a zatim je isto ponovio Sokolić. Pri rezultatu 15:15 mladi su Bikovi imali loptu sa strane, ali i manje od sekunde na raspolaganju. Lopta je stigla do Briševca, a on je sa zvukom sirene donio pobjedonosni koš i veliko slavlje naših mladića moglo je početi.

Gorica: Ćaćić, Sokolić 4, Smrzlić, Fajdetić, Vladislavić, Turkalj 5, Iljakić, Hudec, Jularić 2, Barić, Šimeg, Briševac 6. Trener: D.Jukić
Vučići WC: Smojver 1, Ivančić, Tomašić, Kovačić 5, Papac, Glavan, Žižmond, Bator 8, Vučinić, Čutura 1. Trener: I.Hardi

The post Dječaci U12 do preokreta u dramatičnoj završnici! appeared first on Košarkaški klub Gorica.