Pobjeda i poraz kadeta

[]

Mladi Bikovi ovog su vikenda nastavili svoje natjecanje u kvalifikacijama za 1. kadetsku ligu.

U jučerašnjem dvoboju protiv Rollinga iz Karlovca pokleknuli su tek u zadnjim sekundama utakmice. Naime, puleni trenera Dade Sadžaka poveli su u 7. minuti 15:8 košem Vulića, ali nisu uspjeli prelomiti utakmicu. Karlovčani su prešli u vodstvo i tek u 38. minuti Hum nas je tricom ponovo vratio u vodstvo (72:71). U infarkt završnici s(p)retniji su bili mladići Rollinga koji u zadnjim sekundama preko Latića dolaze do pobjede 73:75.

ROLING – GORICA 75:73 (17:15, 19:15, 19:23, 20:20)

Roling: Crnić 2, Latić 28, Jurić 1, Tatalović 8, Fran Benić 14, Filip Benić, Kolaković 20, Brozinčević, Pogelšek 2, Pregelj. Trener: V.Benić
Gorica: Hum 22, Grbavac 2, Buliš, Vulić 31, Kozina 7, Petranović, Klepac, Jularić 4, Omerzo 2, Jukić, Gruja 3, Badanjak 2. Trener: D.Sadžak

U današnjoj matineji mladi Goričani ipak su ulovili puni plijen. Neizvjesna je bila samo prva četvrtina koju je ekipa iz Sesveta završila minimalnim vodstvom 17:18. Nakon toga Bikovi se bude, preuzimaju stvari u svoje ruke i na poluvremenu je bilo +11 za Goricu (44:33). U nastavku smo kontrolirali rezultat i mirno priveli utakmicu kraju s konačnih 73:60.

GORICA – SESVETE 73:60 (17:18, 27:15, 20:12, 9:13)

Gorica: Hum 12, Grbavac, Biluš 4, Vulić 18, Kozina 16, Petranović, Klepac 6, Jularić 12, Omerzo 5, Jukić, Gruja, Badanjak. Trener: D.Sadžak
Sesvete: Jurić 4, Kelemen, Pakšec, Kustura 14, Zovko 19, Barišić, Krzlarić 4, Kovač, Mihaljević 16, Grgurić 3. Trener: J.Sesjak