Kadeti uvjerljivi u nastavku kvalifikacija

[]

Kadeti Gorice nisu uspjeli izboriti plasman u 1. kadetsku ligu, ali nastavljaju svoje natjecanje u kvalifikacijama za 2. ligu. Jučer su u Dvorani 3 Doma sportova izborili uvjerljivu pobjedu protiv ekipe Dinama II rezultatom 64:45 (16:4, 21:14, 19:13, 8:14).

Mladi Bikovi su furiozno krenuli u utakmicu i poveli 7:0, zatim je prednost porasla na 14:2, a košem Jularića u 19. minuti prednost je otišla na preko 20 poena (37:16). U nastavku smo nastavili u istom ritmu, a tricom Grbavca u 30. mibuti došli smo i do +25 (56:31). Plavi su tek u zadnjoj četvrtini uspjeli malo smanjiti našu prednost sve do konačnih 64:45.

Gorica: Jularić 15, Hum 15, Kozina 14, Omerzo 8, Grbavac 3, Gruja 2, Štimac 2, Klepac 2, Badanjak 2, Biluš, Šušković, Jukić

Trener: Dado Sadžak