Uvjerljivi juniori

[]

Juniori su nastavili svoj put u kvalifikacijama za 1. ligu uvjerljivom gostujućom pobjedom protiv Podsuseda:

KK Podsused – KK Gorica 49:95

Mladi Bikovi imali su imperativ pobjede u ovoj utakmici kako bi ostali u igri za finale kvalifikacija za 1. ligu. Stoga su puleni Nikole Piacuna krenuli s presingom od prve minute ne ostavljajući ekipi Podsuseda niti najmanju nadu. Stojanov je koristio pravodobne asistencije i s 8 poena dominirao reketom, a Mudrinić ga je s 13 poena, od čega tri trice, nadopunjavao s distance. S obzirom da smo na mali odmor otišli s +18 (17:35) trebalo je samo nastaviti u istom ritmu.

Tako je i bilo. U drugoj četvrtini razigrali su se Ružić i Tomić pa do poluvremena odlazimo na +28 (29:57). Najveću prednost imali smo krajem 3. četvrtine kada Dragojević podiže na +48 (31:79), a Podsusedu je pripala samo zadnja četvrtina (15:13) za konačnih 49:95.

Svi naši mladići upisali su se u strijelce a čak 5 ih je bilo dvoznamenkasto.

U zadnjem kolu nam treba pobjeda protiv ekipe Zapada kako bismo izborili majstoricu s nekom od ekipa iz skupine B.

Gorica: Mudrinić 17, Stojanov 13, Ružić 12, Dragojević 12, Lacić 11, Tomić 9, Baričić 5, Vukadin 5, Buzov 5, Ninić 2, Svetlošak 2, Stipić 2

Podsused: Magdić 19, Oršulić 10, Šimunić 6, Urukalović 4, Odak 3, Kršnjavi 3, Brkić 2, Vidović 2, Jagatić, Andrijević, Džajkić, Mora Asić