Savršeni vikend za Goricu – 3 utakmice, 3 pobjede

[]

Dvije pobjede u seniorskoj konkurenciji i jedna u juniorskoj uz ukupnu koš razliku +73

Iza nas je vrlo uspješan vikend u kojem su goričke selekcije ostvarile 3 vrijedne pobjede u 3 odigrane utakmice.

Seniori su u trećem kolu 1. muške lige u gostima svladali dotad neporaženi KK Jazine Arbanasi rezultatom 67:83 i popeli se na 4. mjesto prvenstvene tablice: OPŠIRNIJE O UTAKMICI

Juniori su u kvalifikacijama za 1. ligu u gostima nadigrali KK Podsused rezultatom 49:95 i sada im još treba pobjeda u zadnjem kolu protiv Zapada: OPŠIRNIJE O UTAKMICI

Treću pobjedu ostvarili su mladi Goričani koji dijelom participiraju u seniorskom sastavu, dijelom u juniorskom, a brane boje KK Zrinjevac 1937.

Naime, u skladu sa sporazumom između KK Gorica i KK Zrinjevac 1937 naši mladi igrači razvijaju se u 3. seniorskoj ligi i stječu neophodna iskustva za prelazak iz juniorske u seniorsku košarku.

U 1. kolu 3. lige dočekali smo ekipu KK Novska i došli do prve pobjede rezultatom 89:78. Utakmica je bila obilježena oscilacijama u igri što i nije neobično jer većini su ovo bile prve seniorske minute u karijeri. K tome su nam se ozlijedila oba centra (Stojanov i Perica), a Ninić je morao van igre zbog 5. osobne greške. Svejedno, mladići pod ravnanjem Nikole Piacuna odigrali su odlično zadnjih 10 minuta i od zaostatka 61:62 došli smo do pobjede 89:78.

TREĆA LIGA – CENTAR, 1. KOLO 1. 2. 3. 4.