Uvjerljivi pretkadeti

[]

Pretkadeti Gorice izborili su još jednu pobjedu u Županijskoj ligi. Ovaj puta dočekali smo ekipu Dugog Sela i pokazali se kao nimalo gostoljubivi domaćini. Naime, mladići pod vodstvom trenerice Michaele Rudež pobijedili su rezultatom 92:40. Prvu četvrtinu dobili smo rezultatom 20:11, a ključna je bila 2. dionica u kojoj smo sjajnom obranom dopustili Dugom Selu samo 1 poen te otišli na veliki odmor s vodstvom 41:12. U nastavku se prednost samo povećavala jer su razigrani mladi Bikovi i preostale dvije četvrtine riješili u našu korist (28:12 i 23:16). Konačnih 92:40 jasan su pokazatelj da su bodovi zasluženo ostali u Gorici.

Gorica: Crnogaća 2, Punek 7, Đurović 2, Pribanić 9, Klanac 16, Danko 2, Kovačević 14, Živković 0, Čičković 15, Hrstić 23, Mareković 2

Dugo Selo: Djedović 0, Kristić 0, Bilal 2, Dejanović 0, Kolak 2, Mikuljan 6, Ivančević 3, Sušić 0, Dobra 7, Zelić 8, Pranjić 12