I ovaj vikend 3 pobjede uz koš razliku +105

Prošli vikend goričke selekcije ubilježile su 3 pobjede, a slično je bilo i ovog vikenda.

Sve su započeli seniori Gorice još u subotu kada su svladali momčad Crikvenice rezultatom 83:66. Pobjeda je bila još uvjerljivija nego što sugerira rezultat jer Bikovi su već u tijeku prvog poluvremena imali +34. Do malog opuštanja došlo je tek u zadnjoj četvrtini pa su se gosti spustili na podnošljivu razliku. Trener Miron Češkić izrotirao je sve igrače tijekom utakmice i dao im priliku da se dokažu pa problem nije predstavljala ni lakša ozljeda Jure Gunjine koji je rano morao iz igre. U sljedećem kolu čeka nas najteže iskušenje – ekipa Osijeka koja ima sve 4 pobjede. OPŠIRNIJE

U nedjelju su naši pretkadeti bili još uvjerljiviji. U sklopu županijske lige dočekali smo mladiće iz Dugog Sela i zaledili ih na -52 (92:40). Trenerica Michaela Rudež stvara vrlo talentiranu generaciju i svi naši poletarci su se upisali u strijelce. OPŠIRNIJE

Odmah iza pretkadeta na teren su izašli i naši juniori kojima je za 1. mjesto u A skupini kvalifikacija za 1. ligu trebala pobjeda od minimalno 15 poena razlike protiv dotad neporaženog Zapada. I ostvarili su je već do poluvremena, a na kraju su otišli i do +36. Sada nam još predstoji izlučni susret s drugoplasiranom ekipom skupine B koji se igra u nedjelju. OPŠIRNIJE

Sve u svemu ljubitelji košarke u Velikoj Gorici imaju se čemu veseliti i ove sezone.