Kadeti izborili 2. ligu

[]

U netom završenim kvalifikacijama za 2. ligu mladići pod vodstvom Dade Sadžaka izborili su plasman u ovaj rang natjecanja. Mladi Bikovi danas su izborili  ključnu pobjedu protive ekipe Dubrave II rezultatom 44:70.

Prva četvrtina protekla je u izjednačenoj borbi i niti jedna ekipa nije uspjevala napraviti veću razliku od 4 poena, a završila je u našu korist 20:22.

Ključna je bila druga četvrtina u kojoj smo zaigrali bolju obranu i riješili je u svoju korist rezultatom 8:18. Tako smo na veliki odmor otišli s dvoznamenkastom prednošću od +12 (28:40).

Domaćini su se ispod 10 razlike približili još samo na početku 2. poluvremena (31:40), a već krajem 3. četvrtine bilo je jasno tko će pobijediti jer na semaforu je stajalo 35:54 za Goricu.

U zadnjoj četvrtini Goričani ništa ne prepuštaju slučaju nego povećavaju razliku sve do konačnih 44:70.

Druga liga je izborena, a sada nam predstoji još više rada kako bismo pokazali da nije izborena slučajno.

Gorica: Kozina 20, Hum 19, Jularić 10, Biluš 9, Gruja 5, Grbavac 2, Jukić 2, Šušković 2, Badanjak 1, Omerzo, Klepac, Štimac