Još jedna pobjeda pretkadeta

[]

U 5. kolu županijske lige pretkadeti Gorice gostovali su večeras u Podsusedu i protiv istoimenog domaćina slavili rezultatom 47:61

Mladi Bikovi pod vodstvom trenerice Michaele Rudež nametnuli su se od početka kao bolja momčad i već u 5. minuti preko Puneka odlazimo na dvoznamenkastu razliku (2:12). U 11. minuti Hrstić nas odvodi na +20 (7:27), a poluvrijeme zatvara Kurjak za +23 (20:43). Poslije velikog odmora došlo je do malog opuštanja pa se domaća momčad u 31. minuti spustila na 10 razlike (39:49). Međutim, nada im je kratko trajala jer Hrstić veže 8 poena i u 36. minuti pobjednik je odlučen jer na semaforu je stajalo 42:59.

Konačnih 47:61 značilo je da bodovi odlaze u Veliku Goricu, a pretkadeti se s omjerom 3-2 uključuju u borbu za vrh tablice.

Gorica: Hrstić 24, Čučković 11, Kurjak 9, Klanac 6, Đurović 4, Punek 3, Telisman 2, Danko 2, Crnogaća, Pribanić, Galeković