Duga Resa – Zrinjevac 1937 84:78

[]

Mladi igrači Gorice koji nastupaju pod kapom Zrinjevca poraženi su jučer u Dugoj Resi od istoimenog domaćina rezultatom 84:78

TREĆA LIGA – CENTAR, 4. KOLO 1. 2. 3. 4. KRAJ
Duga Resa 20 23 17 24 84
Zrinjevac 1937 14 22 21 21 78
15.11.2023. / 19:00 43:36 41:42
Duga Resa
Jani Brozović 32, Karlo Jakin 24, Antonio Špehar 15, Tomislav Čunović 10, David Moše 3, Ivano Bubić 0, Tino Grabež 0, Frano Mihailović 0, Gabriel Čepuran 0, Josip Vuković 0, Ivano Prša 0, E Biličić 0.
Zrinjevac 1937
Nino Kotrulja 26, Lovro Došen 16, Stipe Perica 9, Branko Stojanov 8, Andrej Mudrinić 7, Marko Baričić 6, Ante Tomić 4, Jakov Ninić 2, Andrej Lovrić 0, Matej Ružić 0, Karlo Dragojević 0.

Našim mladim igračima trebalo je nekoliko minuta da se priviknu na uvjete u neobičnoj dvorani osnovne škole u Dugoj Resi što su domaćini znalački iskoristili i nakon 9 minuta igre poveli 20:10. Ovo će zapravo biti ključni dio utakmice jer prednost Duge Rese će veći dio utakmice varirati između 3 i 10 poena. Samo u 31. minuti Bikovi će preko Perice smanjiti na 1 poen zaostatka (60:59), ali domaćini su preko Čunovića odmah uzvratili tricom i prilika za preokret je propala. Štoviše, Duga Resa je ubrzo otišla na +9 (74:65). Kada je na par minuta prije kraja isključen naš trener Tonći Mašina, iako je dobio tek prvu tehničku, bilo je jasno da bodovi ostaju u Dugoj Resi. Konačnih 74:68 značilo je da se i s drugog gostovanja vraćamo praznih ruku i da ćemo se u buduće morati bolje adaptirati na kriterije suđenja prilikom gostujućih utakmica.