Predkadeti startali pobjedom

[]

U 1. kolu predkadetske lige KSZ-a mladi Bikovi nadigrali su vršnjake iz Jastrebarskog s visokih 110:39

Mladi Goričani pod vodstvom trenerice Michaele Rudež nametnuli su se od početka kao bolja momčad i već u 1. četvrtini dohvatili 20 poena razlike (29:9). Nešto neizvjesnija je bila 2. četvrtina no i nju smo dobili u svoju korist rezultatom 20:16, a prava rapsodija naših mladića viđena je u 2. poluvremenu koje smo dobili s nestvarnih 58:14.

Svih 11 igrača koji su participirali u igri upisali su se u listu s strijelaca s najmanje 6 postignutih poena, a predvodio ih je raspoloženi Hrstić s 28

U sljedećem kolu gostujemo u Zagrebu protiv ekipe Zrinjevac 1937 i nadamo se dobrom rezultatu. Ovom pobjedom naših mladih snaga zaokružen je odličan vikend Gorice jer su se predkadeti nadovezali na jučerašnje pobjede juniora i seniora.

Gorica: Hrstić 28, Čučković 11, Klanac 15, Danko 13, Pribanić 12, Telišman 8, Crnogaća 8, Holub 8, Galeković 6, Čučković 6, Đurović 6