Uvjerljivi predkadeti

[]

Predkadeti Gorice u svojem 2. nastupu došli su do 2. uzastopne pobjede. Ovaj puta na gostujućem terenu u Zagrebu naši su mladići uvjerljivo svladali ekipu Zrinjevca 1937.

IV. PRETKADETSKA LIGA, 2. KOLO 1. 2. 3. 4. KRAJ
Zrinjevac 1937 14 15 11 1 41
Gorica 25 18 18 13 74
04.02.2024. / 16:15 29:43 12:31

Da će ovo biti uspješan dan za mlade Bikove najavio je Klanac tricom u prvoj minuti utakmice. Domaćini su zatim na kratko poveli 8:7, ali mladi Goričani pod vodstvom trenerice Michaele Rudež zatvaraju četvrtinu serijom 18:6 i do malog odmora već smo imali dvoznamenkastu prednost (14:25). U 17. minuti Crnogaća je podigao razliku na +20 (19:39) i već tada je bilo jasno da će bodovi put Velike Gorice. U 2. poluvremenu posebno impresivan je bio Hrstić koji je u jednom trenutku vezao 13 naših poena za redom, a obrana je u zadnjoj četvrtini domaćinima dopustila samo 1 poen. Na kraju više nego zaslužena pobjeda Gorice s ukupnih 41:74 i prvi bodovi s gostovanja te prva pozicija na tablici.