Pretkadeti na vrhu

[]

U 3. kolu pretkadetske lige KSZ-a mladi Bikovi nadigrali su vršnjake iz Izvanića s visokih 71:48 i tako zasjeli na čelo tablice

IV. PRETKADETSKA LIGA, 3. KOLO 1. 2. 3. 4. KRAJ
Gorica 16 18 21 16 71
Ivanić 11 8 15 14 48
10.02.2024. / 13:00 34:19 37:29

Mladi Goričani pod vodstvom trenerice Michaele Rudež mučili su se prvih nekoliko minuta kada su gosti imali vodstvo 0:2, 1:4 i 6:7. Međutim kada je Kurjak postigao tricu za vodstvo 11:8 stvari su se preokrenule u našu korist i prvu četvrtinu dobili smo 11:6.

U 14. minuti Hrstić je podigao prednost na dvoznamenkastu razliku (26:15), a poluvrijeme je zatvorio Pribanić za visokih 34:19. Kada je Čučković u 23. minuti pogodio tricu za +22 (43:21) pobjednik je praktično bio odlučen. Do kraja su mladi Bikovi samo povećavali prednost sve do konačnih 71:48.

S tri pobjede u nizu na najbolji mogući način smo otvorili sezonu i sada držimo prvo mjesto na tablici.