KA Basketball – Zrinjevac 1937 90:73

[]

Mladi košarkaši Gorice koji brane boje Zrinjevca ponovo su se dobro držali tridesetak minuta, a onda popustili u zadnjoj četvrtini

TREĆA LIGA – CENTAR, 16. KOLO 1 2 3 4 KRAJ
KA Basketball 27 20 24 19 90
Zrinjevac 1937 25 19 18 11 73
17.03.2024. / 19:00 47:44 43:29

Domaćini su bolje ušli u susret i poveli 7:2, ali zahvaljujući Mudriniću koji je u 1. četvrtini postigao 3 trice ulovili smo priključak. Preko Ninića smo čak i poveli sa 6 poena razlike (15:21), ali Karlovčani su dobro koristili unutarnju igru i dobili ovu četvrtinu 27:25. Poslije malog odmora uslijedio je pad u igri i domaćini serijom 12:2 odlaze na dvoznamenkastih +12 (39:27). Igrači pod ravnanjem Ante Mašića nisu se predavali i do kraja poluvremena grickali smo ovu prednost, a sa zvukom sirene Perica je stavio tricu za samo -3 (47:44). Poslije velikog odmora vodila se izjednačena borba, a mladi Bikovi su preko Ninića u 27. minuti ponovo bili u vodstvu (62:61). Na žalost, to je bilo manje više sve od mladih Goričana, naime do kraja utakmice postigli smo još samo 11 poena što su Karlovčani obilato iskoristili i na kraju zasluženo trijumfirali s rezultatom 90:73.