SPLIT SLAVIO JOŠ JEDNOM

Share

I u trećem ovogodišnjem susretu košarkaši Splita bili su bolji od naše momčadi koja je sinoć u susretu drugog kola poražena sa 75:56 u susretu koji je odigran na Gripama. Nervozni početak donio je rezultatski egal. Nakon 16:16 u 9. minuti Splićani su u narednih pet minuta serijom 13:0 udarili temelje pobjede.
Domaća prednost nakon toga konstantno je rasla, na odmor se otišlo s 42:29, da bi na kraju treće četvrtine domaći košarkaši imali najveću prednost 66:41. Tek u posljednjih deset minuta uspjeli smo smanjiti razliku iskoristivši opuštanje igrača Splita.-Split je igrao puno bolje, pokazali su veliku želju, bili su bolji u svakom dvoboju. Zvuči čudno, ali moramo biti zadovoljni što je poraz manji od dvadeset poena s obzirom na prikazanu igru– rekao je nakon utakmice naš trener, Josip Sesar.
Najbolji u redovima Splita bili su Josip Jukić sa 17 koševa i 12 skokova te Goran Filipović sa 11 koševa, dok je za Goricu Marin Zrnić ubacio 14, a Ante Mašić 13 koševa.