ISPUSTILI SMO 18 KOŠEVA PREDNOSTI

Košarkaši Škrljeva protiv kojih smo imali niz od tri pobjede nanijeli su nam prvi poraz od kako međusobno igramo. U Mavrincima domaći su košarkaši slavili sa 78:74, napravivši veliki preokret u nastavku utakmice kada su preokrenuli naše vodstvo od 44:35 u svoju korist zahvaljujući dvojcu najiskusnijih, Davoru Kusu i Jasminu Perkoviću koji su kombinirano ubacili 31 poen.
Naši igrači u uvodnim minutama su iskoristili uspavanost domaćina te su već nakon deset minuta igre imali petnaest poena viška (14:29), da bi tri minute prije velikog odmora košem Davora Konjevića imali i najvećih plus 18 (19:37). Rezultatsku prednost smo održavali 31 minutu, sve do ubačaja Davora Kusa koji je domaćina na ulazu u posljednju četvrtinu donio prvo vodstvo (62:61). S četiri uzastopna koša još jednom smo nakratko poveli (62:65), nakon čega košarkaši Škrljeva preuzimaju kontrolu nad utakmicom u kojoj su dvije minute prije kraja stekli šest poena viška (73:67) što do kraja nismo uspjeli nadoknaditi.