PRVI DOMAĆI PORAZ

Teškim porazom na domaćem parketu otvorili smo nastavak prvenstva A-1 lige. S uvjeljivih 94:70 porazila nas je vodeća momčad lige, Kvarner 2010 nanijevši nam tako prvi domaći poraz ove sezone.
Već uvodne minute nagovijestile su kako nam se loše piše. Nakon četiri minute igre bilo je 6:0 za goste što je bio znak za minutu odmora od strane našeg trenera Josipa Sesara koji je raštimani orkestar pokušao brže bolje uglazbiti. Nažalost, u tome nije uspio. Rastrčana riječka momčad sve naše propuste kažnjavala je iz napada u napad pa je tako nakon deset minuta igre imala dvadeset poena viška (6:26). Posebno nadahnuti gosti su bili u drugoj četvrtini u kojoj su svoju demonstraciju iskazali do te mjere da nisu promašili niti jedan jedini šut iz igre šutravši za tri poena 4/4 a, za dva 10/10.
Treća i četvrta dionica igre pretvorene su u rutinsko održavanje razlike, začinjeno davanjem prilike igračima s klupe s jedne i druge strane.