PORAZ U TRNSKOM

U utakmici četvrtog kola A-1 lige za prvaka rezultatom 91:71 poraženi smo od Zagreba u Trnskom. Obje momčadi u nedjelju su odigrale iscrpljujući teške utakmice koje su otišle u produžetak. Košarkaši Zagreba izgleda brže su regenerirali svoje redove i u susretu protiv naše momčadi došli su do trećeg slavlja u Ligi za prvaka, dok smo mi i dalje na jednoj pobjedi, onoj protiv Šibenika.
Naši igrači dobro su krenuli u utakmicu, no držali su se samo do poluvremena nakon čega su stali. Presudna je bila treća četvrtina u kojoj je Zagreb digao igru. Uz to podigle su se i tenzije zbog čega Josip Sesar i Ante Mašić dobivaju tehničke pogreške nakon čega je prkatički sve bilo odlučeno.