13. kolo 2. kadetske lige: KK Gorica – KK Petrinja 75:52

Derbi 13. kola 2. kadetske lige između 2 vodeće ekipe u potpunosti je pripao domaćoj momčadi KK Gorica. Osim neizvjesnosti u 1. četvrtini koja je završila nerješeno 16:16 u ostatku utakmice smo gledali potpunu dominaciju Goričana koji su čvrstom obranom i brzom tranzicijom lomili goste. Ključna je bila 3. dionica igre koju domaćin dobiva 22:10 i odlazi na +15. U zadnjoj četvrtini prednost samo raste do najvećih 75:48 a zatim gosti s 2 vezana koša ublažavaju poraz. Najbolji u našim redovim bili su Škara s 20, Ivanetić s 19, Vujević s 15 i Maletić s 14 koševa. Od gostiju najbolje su nam parirali Bezak i Vukičević s 11 koševa. Gorica: Škara 20, Ivanetić 19, Vujević, 15, Maletić 14, Ćubela 3, Janjić 2, Ivanković 2, Stanić, Grabarić, Alpeza, Getz. Trener: Z. Perić Petrinja: F. Bezak 11, Vukičević 11, Križanović 9, B. Šako 8, L. Gavranović 7, Ljubešić 2, D. Šako 2, Gelo 2, Mitar 0, Jasić 0, S. Gavranović 0, H. Bezak Trener: S. Rogulja