5. kolo županijske lige god.2005.: KK Ivanić – KK Gorica 30-64!

KK Ivanić – KK Gorica 30:64!

U 5. kolu županijske lige za godište 2005. Goričani su se uputili na gostovanje u Ivanić uvjereni u laku pobjedu. No, iznenadio ih je domaćin dobrom obranom i s dvije trice odnio prvu četvrtinu u svoju korist (18-15). Vidjevši da nema šale igrači trenera Ivankovića počinju igrati obranu što automatski znači i više kontri te lakih poena. Do poluvremena serijom 18-3 dolaze naši dečki do vodstva 31-18. Dalje je bila jednosmjerna ulica i povećavanje vodstva do završnih +34. Najbolji u redovima Goričana bio je raspoloženi Borna Pereković s 19 ubačaja a sljedili su ga Tomić s 15 i Ninić s 13 koševa. Nakon 5 odigranih kola Gorica uvjerljivo vodi sa svih 5 pobjeda.

Ivanić: Belić 12, Tišljer 5, Pajur 4, Radašević 3, Tomeš 2, Šabanić 2, Čurić 2, Huzanić, Ivković, Jantar, Posuda

Gorica: Pereković 19, Tomić 15, Ninić 13, Mudrinić 6, Vitez 4, Baričić 4, Žigrović 2, Matić 1, Stipić