Pobjeda juniora i poraz mlađih kadeta

Juniori Gorice nemaju predaha.

Nakon jučerašnje utakmice protiv Šanac Karlovca danas ih je već čekalo novo iskušenje protiv ekipe Agrodalma.

Odlučno su počeli mladići trenera Zvonimira Perića i već nakon 1. četvrtine (22:6) vidjelo se u kojem pravcu će ići ova utakmica. Pokušali su gosti serijom Luke Paleke okrenuti rezultat u 2. četvrtini (8:18) ali u nastavku utakmice Gorica agresivnom obranom i brzom tranzicijom dolazi do uvjerljive pobjede 78:54.

Kod Goričana najefikasniji su bili Ante Jukić s 25 poena i Stjepan Škara s 24.

Nikola Ivanetić dodao je 14 a Vid Čulumović se zaustavio na 11 koševa.

Kod gostiju osim Paleke (27 koševa) još se istakao Luka Radman sa 17 ubačaja.

Mlađi kadeti dočekali su goste iz Dugog sela oslabljeni neigranjem nekolicine igrača.  S tako skraćenim rosterom bilo se teško oduprijeti puno višim i fizički jačim gostujućim igračima.

Nakon lošeg otvaranja utakmice (4:15)  i puno izgubljenih lopti, Goričani tijekom 2. četvrtine ipak dolaze na podnošljivih  -8 (9:17). Međutim nedostaje im snage za više od toga te kola kreću nizbrdo sve do konačnih 28:78.