Pobjeda juniora protiv Medveščaka

Jučer kasno na večer odigrana je utakmica 9. kola 2. juniorske lige između Medveščaka i Gorice.

U dvoboju najboljih strijelaca lige, goričkih Jukića i Škare te Medveščakovca Maloče uspješniji su se pokazali gosujući strijelci.

Naime, Gorica je odlično otvorila utakmicu i dobila 1. četvrtinu rezultatom 22:16.

2. dionicu dobivamo još uvjerljivije prije svega većim angažmanom u obrani i to rezultatom 19:10.

Nakon velikog odmora ništa se bitno ne mijenja i prednost Goričana raste do +22.

U zadnjoj četvrtini trener Zvonimir Perić odmara prvu petorku i domaćini uspijevaju ublažiti poraz na pristojnih -4.

Medveščak – Gorica 61:65, krajnji je rezultat koji baš i ne odražava pravo stanje na terenu.

Najbolji u redovima Gorice bili su Jukić s 21, Ivanetić s 20 i Škara s 19 ubačaja.

Domaće strijelce predvodili su  Maloča s 15 i Dautović s 13 koševa.

Ovom pobjedom Goričani izbijaju na 4. mjesto s 5 pobjeda i 4 poraza. Na žalost, nismo uvijek igrali u kompletnom sastavu, što zbog bolesti i ozljeda što zbog nastupa za seniore, jer bi se inače borili za sam vrh.