PERFECT SCORE! GORICA ŠAMPION!!!

Share

KK Gorica – KK Podravac Virje 126:78!

Napokon smo dočekali i taj dan.

Gorica je u zadnjem kolu 1. seniorske lige imala priliku zaključiti sezonu savršenim omjerom pobjeda i poraza od 22-0 a s druge strane terena ekipa Podravca imala je težak zadatak da ih spriječi u tome.

I činilo se tijekom 1. četvrtine da bi utakmica mogla imati rezultatsku neizvjesnost jer gosti su je okončali u svoju korist rezultatom  24:25.

No, navikli smo već ove sezone da Gorica lomi protivnike ubitačnim ritmom koji malo tko može pratiti jer širina klupe dozvoljava Josipu Sesaru raznovrsne rotacije i petorke na terenu.

Tako je bilo i ovaj put. U 2. četvrtini Gorica razbija goste iz Virja s 43-13 i pobjednik je praktički odlučen.

Do kraja smo samo mogli svjedočiti talentu domaćih igrača bilo da je riječ o unutarnjoj ili vanjskoj igri a najatraktivniji potezi su ipak sjevali iz kontri.

Na kraju je semafor pokazao završnih 126:78 a to je označilo početak slavlja u Gradskoj sportskoj dvorani.

Gorica ne samo da je novi HT Premijerligaš nego je to ostvarila na impresivan način pobjedivši sve suparnike u sve 22 utakmice prvenstva.

Očigledno je ove sezone postignuta savršena sinergija uprave, igrača i struke jer glavni trener Josip Sesar i njegov pomoćnik Jakov Stipanović usavršili su gorički stroj do maksimuma.

Strijelce ovaj puta nećemo posebno isticati jer snaga ove ekipe je u kolektivu i činjenici da igraju jedan za drugoga.