Pobjeda kadeta u županijskoj ligi

KK Gorica – KK Podsused 69:41 (19:7, 15:4, 20:18, 15:12)

U kasno sinoć odigranoj utakmici županijske lige za kadete susrele su se ekipe Gorice i Podsuseda.

Pred Goricom je bio težak zadatak jer su nastupili bez nekoliko ozlijeđenih prvotimaca sa samo 8 igrača u rosteru.

No, niti to nije moglo omesti igrače trenera Zvonimira Perića da daju sve od sebe i krenu agresivno od prve minute.

Ivanković otvara s 5 poena u nizu a gosti su se još kako tako držali do rezultata 9:7. Tada kreće gorička dalekometna artiljerija i Gorica radi seriju 23:2 ponajviše zahvaljujući 3 vezane trice Janjića a trice su u tom periodu stavili još Getz i Ivanetić.

Kad tome pridodamo veliki angažman u obrani nije čudo da je Podsused do poluvremena limitiran na samo 11 koševa dok ih je Gorica postigla 34. U nastavku utakmice dominira Ivanetić a Gorica dobiva i preostale dvije četvrtine te utakmica završava s konačnih 69:41.

KK Gorica: Ivanetić 25, Ivanković 15, Getz 13, Janjić 13, Maletić 4, Stiplošek, Stanić, Grabarić

KK Podsused:  Šestak 8, Mihalić 8, Paun 7, Bambir 6, Lončar 6, Matanović 4, Winkler 2, Barić, Vulelija, Balog, Junaković