Poraz juniora u zadnjem kolu

KK Gorica – KK Medveščak 69:85

U 18. kolu 2. juniorske lige jučer su se u gradskoj sportskoj dvorani susrele ekipe Gorice i Medveščaka.

35 minuta gledali smo ravnopravnu utakmicu u kojoj je Gorica stalno držala priključak za raspoloženim gostima koji iako su vodili nisu uspjevali stvoriti neku opipljivu prednost i činilo se da će to biti utakmica unutar jednog posjeda.

Međutim, prvo Ivanetić a zatim i Čulumović napuštaju igru zbog 5 osobnih i kada tome pribrojimo neigranje nekih igrača zbog ozljeda bilo je jasno da je 67:67 zadnje izjednačenje na utakmici.

Dalje je voda išla samo na mlin gostiju i poraz je bio neminovan. Konačnih 69:85 ne odražava pravo stanje na terenu jer je trener Zvonimir Perić zadnje 3 minute uveo sve igrače s klupe da i oni participiraju u zadnjoj utakmici sezone ali rezervama nije pošlo za rukom da bar jednom provuku loptu kroz obruč.