Mlađi kadeti poraženi od Jaske

KK Gorica – KK Jaska 32:46

Danas su se u sportskoj dvorani OŠ Novo Čiče sastale ekipe mlađih kadeta Gorice i Jaske u sklopu županijske lige.

U utakmici agresivnih obrana bolje su se snašli nešto stariji i fizički nadmoćniji igrači Jaske. Borili su se mladići trenera Josipa Ivankovića koliko su mogli i stalno stizali rezultatski minus nastao u prvim minutama utakmice.

Kada su do poluvremena smanjili na samo minus 1 (21-22) činilo se da će utakmica biti neizvjesnija, ali energetski pad u nastavku odvodi nas na -12 (24:36). Sredinom zadnje četvrtine stižemo na -7 ali tada gubimo loptu u napadu zbog koraka i trener mijenja cijelu petorku pa gosti mirno privode utakmicu kraju.

Možemo pohvaliti naše poletarce za angažman u obrani, a kritiku uputiti za loše završetke napadačkih akcija i čak 12 promašenih slobodnih bacanja.

KK Gorica: Babić 12, Mudrinić 8, Ninić 4, Kompesak 2, Pereković 2, Baričić 2, Tomić 1, Žigrović 1, Vitez, Matić, Stipić, Svetlošak

KK Jaska: Birač 20, Ivančić 8, Štimac 6, Baotić 4, Radić 4, Vuksan 2, Šaban 2, Marušić