57 koševa Ante Tomića u pobjedi dječaka 2006. god.

KK Fortuna Zaprešić – KK Gorica 49:85!!!

Danas, točno u podne, u sklopu županijske lige za dječake 2006. g. i mlađe, sastale su se ekipe Fortune i Gorice.

Neizvjesna je bila prva četvrtina sve do rezultata 8:8, ali od tada je na terenu postojala samo jedna ekipa i to ona gostujuća.

Goričani završavaju četvrtinu 8:13 u svoju korist, a zatim nošeni Ante Tomićem i Leonom Žigrovićem do poluvremena povećavaju prednost na 14:38. U nastavku utakmice prednost samo raste i Goričani trijumfalno završavaju utakmicu s +36 na svojem kontu.

2. je ovo pobjeda iz 2 utakmice za mlade  igrače trenera Josipa Ivankovića pa se nadamo takvom nastavku sezone.

KK Fortuna: Polešćak 10, Brekalo 10, Suljić 8, Žulj 6, Mamuzić 5, Balen 4, Gašparić 4, Bajzec 2, Samardžija

trener: I. Dilber

KK Gorica: Tomić 57, Žigrović 11, Jakovljević 5, Puljak 4, Đuretić 4, Benegeti 4, Delinc

Trener: J. Ivanković