Porazi juniora i kadeta na gostovanjima

Share

KK Zapad – KK Gorica 64:58

Krenuli su i naši juniori u juniorskoj ligi. Nakon lošeg otvaranja (23:7) povezali smo redove i počeli smanjivati razliku.

Do kraja smo zamalo dostigli domaću ekipu Zapada, ali dalje od -6 ipak nije išlo.

Danas su nas predvodili Vrhovec s 18 poena, Grabarić s 14 te Jerko Vujević koji je dodao 10.

U 2. kolu Goričani dočekuju kinesku ekipu koja se natječe u našoj ligi – Beijing Sport.

Gorica: Vrhovec 18, Grabarić 14, J. Vujević 10, Logarušić 4, Čulumović 4, Stiplošek 3, Getz 3, Janjić 2, A. Vujević, Stanić, Ćubela

KK Agens Univers – KK Gorica 51:49

Kadeti Gorice igrali su predzadnju utakmicu ove sezone protiv ekipe Agens Universa te dobro otvorili i poveli 15:8.

Domaćini smanjuju dvicom, a zatim i tricom u zadnjoj sekundi 1. četvrtine te je rezultat 15:13.

Utakmica se kasnije nastavlja stalnim izmjenama u vodstvu, ali u zadnju četvrtinu Gorica ipak ulazi s prednošću 35:31.

Međutim, odnos dosuđenih slobodnih bacanja u ovoj dionici je 18:2 za domaćina (više nego u sve 3 četvrtine zajedno) i domaćini prelaze u vodstvo 51:49. Nekoliko naših igrača već je vani zbog 5 osobnih, ali ne predajemo se niti s mlađim kadetima na parketu. U zadnjih 10 sekundi ne ulaze nam niti trica za pobjedu niti dvica za produžetke i bodovi idu domaćinima.

Gorica: Jerko Vujević 22, Ante Vujević 10, Stiplošek 9, Janjić 7, Getz 1, Alpeza, Ninić, Pereković, Mudrinić