Pobjeda kadeta za savršeni vikend!

Pobjeda Gorice u infarktnoj završnici!

2. kadetska liga: Gorica – Ivanić 69:68!

Nakon jučerašnjih pobjeda seniora i mlađih kadeta, danas su kadeti Gorice odlučili pobjedom zaokružiti savršeni vikend.

Od početka je Gorica nametnula svoj ritam i povela 18:8. Međutim, Ivanić ima u svojim redovima nekoliko odličnih pojedinaca poput acingera koji je tricama stalno vraćao Ivanić u život pa se na veliki odmor odlazi s vodstvom Gorice +2(31:29).

Na isteku 3. četvrtine razlika je +5 (54:49), ali Ivanić izjednačava već u 1. minuti zadnje četvrtine. Goričani mukotrpno dolaze do prednosti od +6, ali zatim serijom promašenih slobodnih bacanja u zadnjoj minuti davaju šansu Ivaniću za pobjedu.

Na 9 sekundi do kraja Gorica ima loptu sa strane, ali nesmotreno je gube te igrači Ivanića imaju zadnji napad. Međutim, 2 puta promašuju obruč, lopta se odbija do Acingera koji iz teške pozicije pogađa, ali na njegovu žalost nakon što je vrijeme isteklo te slavlje Goričana može početi.