Mlađi kadeti preko stotke!

6. kolo županijske predkadetske lige: KK Gorica – KK Podsused 101:48

Mlađi kadeti Gorice iz kola u kolo prikazuju sve kvalitetniju igru, a u ovom susretu su probili i granicu od 100 poena.

Točnije postigli su ih 101 i to u utakmici protiv Podsuseda koji ih je prošle godine izbacio u četvrtfinalu doigravanja u vrlo tijesnoj završnici.

Ove godine su gotovo svi naši mladići izlazno godište i bilo je jasno da se gosti neće dobro provesti.

Podsuseđani su se dobro držali do sredine 1. četvrtine i rezultata 12:12, a onda igrači Hanija Istanbulija ubacuju u brzinu više i uvjerljivo dobivaju sve 4 četvrtine: 23:15, 28:7, 27:9, 23:17.

Mlade Goričane s 21 poenom predvodio  je Andrej Mudrinić koji se polako vraća u formu nakon loma ruke. Odlično su ga pratili Borna Pereković s 19 i Marko Baričić s 14 koševa. Kod gostiju najefikasniji su bili Sačarić sa 17 poena te Levak s 12 i Brkić s 10 koševa.

Gorica je sada na diobi 2. mjesta s 5 pobjeda i 1 porazom, a u zadnjem kolu ima priliku doći do čelne pozicije ukoliko pobijedi vodeći Ivanić.

Gorica: Mudrinić 21, Pereković 19, Baričić 14, Lacić 9, Buzov 8, Ninić 7, Vukadin 7, Svetlošak 6, Žigrović 4, Dukarić 4, Sliško 2, Matić

Podsused: Sačarić 17, Levak 12, Brkić 10, Folnović 4, Urukalović 2, Kalac 2, Martinov 1, Capan, Ugrin, Dodig, Lipovščak

______________________________________________________________________________________________________