Bosco 27 19 22 16 84
08.02.2020. / 15:20 34:46 29:38

Počela su natjecanja i u 2. pretkadetskoj ligi.

U loš trenutak po naše mladiće koji su nastupili destkovani virozama, a i oni koji su nastupili tek su se oporavili od bolesti.

Gosti su agresivnije otvorili utakmicu i brzo poveli s 10 poena razlike. Tada Mudrinić veže 7 poena i vraća nas u igru. Mladići Bosca ipak dominiraju u skoku i često završavaju napade iz drugog, trećeg, četvrtog pa i petog pokušaja te na poluvrijeme odlaze s 12 poena zalihe (34:46).

U nastavku igrači trenera Pavića igraju s puno više zalaganja u obrani te dolaze na samo -6 (50:56). Tada gosti pogađaju jednu sretnu tricu i prelamaju utakmicu. Goričanima ponestaje snage za brzi ritam i Bosco odlazi na konačnih +21.

Vjerujemo da će sljedeći dvoboj ovih momčadi biti neizvjesniji jer oporavit će se neki naši igrači (Ninić, Svetlošak, Vukadin, Sliško…),  porast će i razina kondicije, a mogućnosti veće rotacije dat će i bolji energetski izgled naše ekipe.

Goricu su danas predvodili Andrej Mudrinić s 18 i Borna Pereković sa 16 poena, a u redovima Bosca najbolji je bio Niko Bandov s 24 koša.