Zadar pobjednik Kupa

U finalu Kupa Krešimira Ćosića u Zadru pred 8000 gledatelja domaći Zadar je slavio protiv Cibone 89:76 i tako nakon 12 godina osvojio jedan trofej. Bolji ulazak domaćina u susret Vukovi su brzo okrenuli u svoju korist, a na poluvremenu imali +4 (43:39). Sve je za Cibonu bilo idilično sredinom treće četvrtine kada je imala 10 razlike (54:44). Činilo se da će Cibosi u potpunosti utišati ispunjeni Višnjik, ali tako nisu mislili Zadrani koji su tricama Dominica Gilberta prvo uhvatili rezultatski priključak, a onda nastavili seriju do +13 (75:62) čime je pitanje pobjednika bilo rješeno.

Domaćine su do trofeja vodili Dominik Mavra (20) i Ive Ivanov  (18), a kod Cibone najviše je ubacio Mate Vucić (20).

Čestitke Zadru na osvojenom trofeju, a Gorica je ulaskom u polufinale Final 8 turnira ponovila prošlogodišnji uspjeh.