Juniori svladali Bosco u produžetku

Share

Prijateljska utakmica juniora

Gorica – Bosco 87:81 (79:79)

Juniori Gorice već mjesec dana marljivo treniraju, a danas su imali priliku odmjeriti snage u prijateljskoj utakmici protiv vršnjaka iz Bosca.

Igrači Hanija Istanbulija bolje su otvorili utakmicu, ali gosti iz Zagreba okreću rezultat i na veliki odmor odlaze s +8.

U nastavku gorički juniori blitzkriegom u prvim minutama anuliraju cijeli zaostatak, ali tada opet dolazi do opuštanja i gosti odlaze na dvoznamenkastu prednost.

Tri minute prije kraja zaostatak je -11 i Goričani napokon počinju igrati pravu obranu. Uz dvije trice Hrvoja Majcunića prednost gostiju se topi kao sladoled na suncu i 3 sekunde prije kraja rezultat je 78:79, a Majcunić je na liniji slobodnih bacanja. Prvo ulazi, ali drugo promašuje i pobjednik se morao odlučivati u produžetku.

Demoralizirani gosti ipak nisu više imali voljni moment i Gorički juniori pobjeđuju rezultatom 87:81.