Juniori krenuli brutalno

Kvalifikacije za 1. juniorsku ligu:

KK Samobor – KK Gorica 47:67 (11:29, 7:14, 18:33, 11:31)

Počele su kvalifikacije za 1. juniorsku ligu, a mladi Goričani pod vodstvom Hanija Istanbulija otvorili su je na najbolji mogući način. Uvjerljivom pobjedom od okruglih 60 koševa razlike protiv domaćina iz Samobora.

Od početka je to bila jednosmjerna ulica, a pobjednik se praktički  znao već nakon prve četvrtine (11:29). Do poluvremena mladi bikovi već su na +25, a do kraja je jedino bilo pitanje hoće li probiti stotku.

U redovima Gorice najefikasniji je bio Lacić s 24 poena, a dvoznamenkasti su bili  Sokol s 19, Brkušić s 18,   Istanbuli sa 17 i Trefil s 13 poena.

No, unatoč uvjerljivoj pobjedi nema predaha za naše mlade snage jer već sutra očekuje ih puno teža utakmica protiv Medveščaka.

Samobor: G.Mustafić 11, Govedarica, Mihalić, Žganjer 6, Spaseski Baburek 12, Š.Mustafić, Čretni 11, Sirovica 7, Bezjak. Trener: V.Uzelac
Gorica: Istanbuli 17, Getz, Panza 6, Maleš, Vukojević 4, Sokol 19, Miloloža 6, Lacić 24, Trefil 13, Logarušić, Brkušić 18. Trener: H.Istanbuli