Nepodnošljiva lakoća pobjeđivanja

SONIK 13 17 15 24 69
GORICA 18 30 22 20 90
Početkom nastavka Krešimir Ljubičić zakucava za kraj serije  13-0 i pobjednik je definitivno odlučen jer na semaforu je 32-61. Malo kasnije Mate Kalajžić polaže za 36-67 i +31 što je bila najveća dosegnuta prednost Sesarovog stroja koji je do ovog trenutka funkcionirao savršeno. U zadnjoj četvrtini igra se ležernije i domaćini smanjuju na ipak nešto podnošljivijih -21, a utakmica završava uvjerljivom pobjedom Goričana 69:90.
Josip Sesar raspodijelio je minutažu na sve igrače u rosteru, a ovaj puta istakla se unutarnja linija. Baković je za 20 minuta ubacio 21 poen uz 5 skokova, a Ljubičić se u istoj minutaži zaustavio na 20 koševa uz 4 skoka. Kombinirano su gađali sa 73% uspješnosti. Batur je stavio 11 poena uz 8 skokova, a Kapusta se istaknuo s čak 11 asistencija.
U redovima domaćih najbolji je bio Cvitković s 19 koševa i 8 skokova.
Gorica je trenutno na omjeru od 5 pobjeda i jednog poraza i sada s nestrpljenjem očekujemo prvi iskorak na međunarodnoj sceni. Naime, već u srijedu igraju prvo kolo ABA 2 lige na Zlatiboru, a protivnik je ekipa Širokog.