Kadeti nadigrali Dugo Selo

Gorica 23 25 15 13 76
Dugo Selo 14 14 12 19 59
21.11.2020.  48:28 28:31

Kadeti Gorice vezali su 3. pobjedu za redom i sada su na omjeru 5-2. Ovaj puta nadigrali su goste iz Dugog Sela koji su bolje ušli u utakmicu i sredinom prve četvrtine poveli 10:13.

Tada Vukojević s 9 poena pokreće seriju domaćih 13:1 pa na mali odmor Goričani odlaze s prednošću 23:14.

U drugoj četvrtini uz dvije trice Ninića prednost se povećava na +20 (48:28). Drugo poluvrijeme otvara Gadanac s 4 poena i mladi bikovi su na 63:40 uoči zadnjih 10 minuta. U zadnjoj dionici gosti idu u zadnji pokušaj da nešto preokrenu i približavaju se na -12 (71:59), ali Ninić ih svojom trećom tricom spušta na zemlju i Goričani rutinski privode utakmicu kraju.

Mlade bikove danas su predvodili Vukojević s 19 i Ninić sa 17 poena. Najbolje pomagače imao je u Baričiću i Gadancu koji su se zaustavili na 10 koševa. Goste je predvodio Vito Gubijan s 14 poena.

Ovom utakmicom završio je prvi krug, a u sljedećem kolu očekuje nas Dinamo II koji nam je nanio najteži poraz ove sezone još u prvom kolu.