Prva pa izjednačena! Udarnik – Hašk 2 : 2

VRLO DOBRA UTAKMICA, ALI PRILIKE NISU ISKORIŠTENE

Na ŠRC Kurilovec u subotu su snage odmjerili nogometni klubovi Udarnik i Hašk. Riječ je o prvoj utakmici nove sezone drugog kola III. HNL središte Zagreb.

12

Utakmicu je u prvom poluvremenu obilježila igra u kojoj su protivnici imali šanse, ali ih nisu iskoristili.

-Hašk je imao svoju priliku koje na kraju nije realizirao, baš kao i mi domaćini- rekao nam je trener Udarnika  Senad Harambašić.

HAŠK ISKORISTIO PREKID ZA OBRAČUN

U drugom poluvremenu domaćin ulazi s nešto više ambicija prema golu protivnika gdje ne koristi niz prilika. U 81. minuti na asistenciju Josipa Mlinarića, Josip Sokol poentira na 2:1. Na samom smiraju utakmice, NK Hašk iz jednog prekida u 93. minuti izjednačava rezultat na 2:2.

Cijela utakmica bila je rastrčana i dinamična, a pamtit će se po fantastičnom voleju Josipa Mlinarića.