Kurilovcu bod na gostovanju u Dugom Selu

Igrači Kurilovca koje s klupe vodi Perica Vidak za vikend su gostovali u Dugom Selu, i u utakmici 14. kola 3. HNL Zapad ubilježili neodlučen ishod. Na kraju je završilo 1:1. Kurilovčani zaista imaju za čime žaliti, konkretnije za tri boda, budući da je domaćin preko Darojkovića izjednačio u 90. minuti.

Inače, gosti su poveli u 73. minuti pogotkom Luke Sedlačeka, koji je tri dana prije u utakmici s porečkim Jadranom dva puta se upisao u listu strijelaca. Kurilovčanima su nedostajali Matoš, Kelava i Čunčić, ali i bez njih trojice su bili puno bolja momčad na travnjaku u Dugom Selu.

Ovo je bio četvrti uzastopni prvenstveni sraz bez poraza za Kurilovec. Nakon što su ubilježili tri trijumfa protiv Opatije, Španskog i Jadrana, dohvatili su i bod protiv Dugog Sela.

Piše: Goran Klobučarić

Objava Kurilovcu bod na gostovanju u Dugom Selu pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.