NOGOMET Remi s Lokomotivom na Kajzerici

Lokomotiva i Gorica su međusobnom utakmicom u Kranjčevićevoj okončali jesenski dio 1. HNL. Susret je okončan rezultatom 1:1, a isti protivnici su odigrali i prvu pripremnu utakmicu. Ovaj put Lokomotiva je bila domaćin na Kajzerici i opet je rezultat bio 1:1.
Treneri su izveli dvije postave, jednu u prvom dijelu, a posve drugu u nastavku susreta. Zanimljivo je da je baš kao i prije mjesec dana Lokomotiva povela, da bi opet pred sam kraj Gorica poravnala. Onda je to učinio Atiemwen, a u subotu iz kaznenog udarca Zwolinski, koji je samo 15-ak minuta prije promašio jedanaesterac.

Vrijedi spomenuti da je za Goricu debitirao Senegalac Cherif Ndiaye, te Ivano Čepo, koji je prije nekoliko dana stigao iz stobrečkog Primorca. Radi se o veznom igraču i na njemu je da na sljedećim treninzima i susretima pokaže i dokaže treneru Jakiroviću da je kadar za Goricu. Sljedeći kontrolni susret velikogorički igrači imaju već u srijedu, na svom stadionu protiv slovenskog Krškog.