Kurilovec i Vrapče remizirali

Uzbudljivo je bilo ovaj vikend u 3. HNL. U Kurilovcu je na rasporedu bio derbi kola. Sastali su se trećeplasirani domaćin i peto Vrapče. Nakon odličnih 90 minuta, u kojima smo zaista vidjeli svega i svečega, na kraju je završilo i najpravednije – 1:1. Kurilovec je u prvom dijelu promašio jedanaesterac (Kelava), a pogodili su i stativu i gredu. Ali, kako to obično biva, nakon što ne realiziraš prigode, slijedi kazna. Gosti su poveli, ali ipak je Slunjski nakon samo pet minuta poravnao i kako će se kasnije pokazati, postavio konačan rezultat.

Šteta što pobjedom nisu potvrdili trijumf protiv lidera Vinogradara kolo prije. Ali, nema vremena za kukanje… Kurilovec je ostao na trećem mjestu, a u sljedećem kolu ih očekuje gostovanje kod Zagorca u Krapini.