KARATE Tri zlata, srebro i 11 brončanih medalja

Ines Grdenić i Igor Vrban su se vratili sa Svjetskog prvenstva za U21 mlađe seniore koje se održavalo u Čileu. Bez medalje, ali s vrhunskim rezultatom. Ines Grdenić je osvojila peto mjesto u svojoj kategoriji -50kg. Drugi član KK Velika Gorica, Igor Vrban, premijerno je nastupio na Svjetskom prvenstvu i to u uzrastu ml. seniora u svojoj kategoriji +84kg. Završio je nastup u prvom kolu porazom od Grka Georgiosa rezultatom 0:4.

INES GRDENIĆ
1.kolo- Lidzhieva (RUS)- 4:0
2.kolo- Klement (HUN)- 6:3
3.kolo- Murabito (ITA)- 0:0 (na preglasavanje)
4.kolo- Ahmed (FRA)- 1:5 poraz
Za broncu- Palashevska (UKR)- 0:2 poraz

IGOR VRBAN
1.kolo- Georgios (GRE)- 0:4 poraz
Mlađa natjecateljska ekipa je nastupila u Ivanić Gradu na turniru KIK CUP RUDOLF PEREŠIN. Turnir je okupio 508 natjecatelja iz 49 klubova i 6 država.
Karate klub Velika Gorica nastupio je u čak 27 kategorija i osvojili su 15 medalja, od čega 3 zlata, 1 srebro i 11 bronci.