KARATE: Ines Grdenić se iz Beograda vratila sa srebrnom medaljom

Ovog vikenda održano je karate Seniorsko prvenstvo Balkana u Beogradu. Sveukupno je nastupilo 254 natjecatelja, a među njima je i bila i Ines Grdenić iz Karate Kluba Velika Gorica.

Nastupila je kao članica seniorske A reprezentacije i u kategoriji 55kg osvojila srebrnu medalju. Ovo je njena prva seniorska medalja na prvenstvu Balkana. Na svom putu do finala pobijedila je dvije predstavnice Srbije i jednu predstavnicu Crne Gore. U finalu je izgubila od Crnogorke Maksimović.

Hrvatska je na ovom prvenstvu nastupila s velikim spiskom reprezentativaca. Čestitke svima na osvojenim rezultatima, a posebice Ines na srebru.

Objava KARATE: Ines Grdenić se iz Beograda vratila sa srebrnom medaljom pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.