Članovi Karate kluba Velika Gorica u Čakovcu pokupili čak 27 medalja!

['karate', 'Karate klub Velika Gorica', 'medalje']

Krenula je nova karate sezona, a Karate klub Velika Gorica započeo je s aktivnostima u u Čakovcu gdje su sudjelovali na Međimurje Open turniru. Kako navode, ovaj turnir im je pokazatelj trenutne forme nakon ljetnih priprema.

Nastupili su u ukupno 30 kategorija te su osvojili čak 27 medalja – osam zlata, osam srebra i 11 bronci. S tim rezultatom završili su na drugom mjestu u ukupnom poretku klubova, a na prvom mjestu ako uzmemo u obzir borbe (kumite).

“Ovakav rezultat nam pokazuje da svi natjecatelji napreduju i da spremni očekujemo prvenstvo Hrvatske u listopadu.”, navode iz Karate kluba.

Najuspješnija u borbama bila je velikogorička Katja Braica koja je osvojila dva zlata; u uzrastu 2008. godište 50kg te u uzrastu 2007. godište 54kg.

Čestitamo svim natjecateljima!

Objava Članovi Karate kluba Velika Gorica u Čakovcu pokupili čak 27 medalja! pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.