Pripremna utakmica: Mraclin – Polet (B) 1:0

U trećoj pripremnoj utakmici nogometaši Mraclina na Staroj grabi minimalno su pobijedili susjede iz buševskog Poleta golom Jurja Cvetnića u samoj završnici utakmice. Kratak osvrt na dvoboj “parikožara” i “cipeka” dao je  trener Vlado Horvat:

–  Težak teren nije dopuštao nogometnu “ljepoticu”, jaki tempo, puno trčanja i dosta suparničkog naboja. Gosti su ipak imali malo više prilika od nas. Mi smo našu priliku iskoristili pred kraj susreta, točnije u 85. minuti kada je Jura Cvetnić pogodio na asistenciju Starčevića.

Pred tridesetak gledatelja utakmicu je sudio sudac Hasanović iz Velike Gorice. Momčad Mraclina započela je utakmicu u sljedećem sastavu: Dražić, Petravić, J. Domitrović, Kapović, Ćevid, Dolibašić, Bobesić, Starčević, Čičak, Jakovljević i A. Domitrović. Ulaskom u drugom dijelu dvoboja određenu minutažu odradili su i Onić, Đurašin, Bartolić i J. Cvetnić.

Poslije utakmice momčad na čelu sa trenerom Horvatom nazočila je Skupštini kluba.

Post Pripremna utakmica: Mraclin – Polet (B) 1:0 je prvi puta viđen na MRACLIN.HR.