Druga proljetna pobjeda Mraclina

Pobjedom protiv Vatrogasca 2:0  nogometaši Mraclina ostvarili su drugu pobjedu u proljetnom dijelu sezone. U prvom poluvremenu svaka momčad imala je  po nekoliko polušansi, no ništa spektakularno. U drugom poluvremenu Mraclin je bolje stajao i promašio nekoliko velikih zicera, odnosno gostujući vratar brani udarce Petravića, Cvetnića i Čička, a Đurašinov pokušaj odlazi pokraj gola. Bolja igra na naplatu dolazi pred kraj drugog poluvremena kada I. Kos sa 16 m puca neobranjivo u donji desni kut vratara. Nakon toga gosti nisu imali što čekati i krenuli su u napad, no oduzimamo loptu, te Čičak sam izlazi pred vratara i zabija. Zaslužena pobjeda, a sljedeći vikend gostujemo u Ostrni. Više fotografija na FB stranici kluba NK Mraclin.