Željko Sopić dobio je sva tri ovosezonska ogleda protiv “svoje” Gorice

[]

RIJEKA Željko Sopić zasad ima stopostotni učinak protiv bivšega kluba koji je spasio od ispadanja. U premijeri krajem listopada prošle godine slavio je protiv Gorice na Rujevici ranim i jedinim golom Marca Pašalića u 7. minuti.

Ove su godine Rijeka i Gorica odigrale dvije utakmice u razmaku od dva tjedna, i to u u nenogometnim uvjetima u Turopolju. U prvoj utakmici Bijeli su bili u minusu od dva gola, ali su velikim preokretom, pogocima dvostrukog strijelca Marka Pjace i Nike Galešića u 89. minuti iščupali trobod po ledu i kiši.

Nedugo zatim Sopićev sastav je slavio 2:0 dvama pogocima Jorgea Obregona, i to s »bijele točke« u 66. i 75. minuti.

Zanimljivo, ta dva susreta obilježilo je čak pet jedanaesteraca za Bijele od kojih Pjaca dva nije realizirao, kao i jedan autogol Smolčića.

Objava Željko Sopić dobio je sva tri ovosezonska ogleda protiv “svoje” Gorice pojavila se prvi puta na Novi list.