Najmlađe kadetkinje OK Velika Gorica prve na turniru u Dugom Selu

Novu odbojkašku sezonu prve su započele najmlađe kadetkinje (2001.godište i mlađe) i to vrlo uspješno. U subotu 28.09.13 je u Dugom Selu održan pokazni turnir za najmlađe kadetkinje klubova Zagrebačke županije, koje bi od ove sezone na prvenstvu županije igrale veliku odbojku 6 na 6 umjesto mini odbojke. Najmlađe kadetkinje su odličnim utakmicama velike odbojke potvrdile održivost tog natjecanja.
Najmlađe kadetkinje OK Velika Gorica pokazale su najbolju igru i potpuno zasluženo osvojile 1.mjesto od sedam ekipa. U prvom krugu pobjeda protiv OK Nebo s 2:1 u setovima,u polufinalu pobjeda protiv OK Ivanić Grad  također s 2:1.U finalu najbolja utakmica protiv OK Dugo Selo, iako je prvi set glatko izgubljen cure su pokazale karakter i ekipni duh, te velikom borbenošču i zalaganjem slijedeća dva seta okreću u svoju korist pobjeđuju  s 2:1. Turnir je pokazao da je ove godine dosta jaka konkurencija  i da će  prvenstvo županije biti zanimljivo. Spomenimo da je OK Velika Gorica nastupio s dvije ekipe, drugu ekipu činile su uglavnom igračice rođene 2003.g. koje su stjecale iskustvo i s tri poraza zauzele pred posljednje 6. mjesto. U utakmici za treće mjesto OK Nebo je bilo bolje od OK Ivanić Grad s 2:0.